O Balu

Idea zorganizowania Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli zrodziła się ponad 15 lat temu. W 2004 roku po raz pierwszy, wspólny wysiłek Stowarzyszenia Studentów BEST oraz Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej przy współpracy z Samorządami Studentów największych warszawskich uczelni zaowocował tym wielkim i eleganckim wydarzeniem.

Bal odbywa się co roku w czasie karnawału, w historycznym gmachu Politechniki Warszawskiej na unikalnej Auli Głównej, największej i najbardziej okazałej auli krużgankowej w Polsce. Bogate iluminacje świetlne oraz stylowe dekoracje sprawiają, że goście poddają się czarowi tej wyjątkowej nocy i przenoszą się w zupełnie inny, bajkowy świat: pełen muzyki, tańca i udanej zabawy.

Podczas tego unikalnego wieczoru mamy zaszczyt gościć w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej 800 osób, w tym Rektorów Wyższych Stołecznych Uczelni i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej. Panującą tej nocy atmosferę, tworzą niezapomniane atrakcje: taneczne spektakle, pokazy barmanów, sztuczki iluzjonistów, konkursy tańca czy też tradycyjne już wybory Króla i Królowej Balu.

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑