Wielki Studencki Bal Karnawałowy Karnavauli to wydarzenie z szesnastoletnią tradycją.

Pierwsza idea zorganizowania Karnavauli powstała już w 2004 roku i od tamtej pory na stałe zapisała się w kalendarzu wydarzeń Politechniki Warszawskiej.

 

91
dni pozostało do rozpoczęcia 16. edycji Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego Karnavauli!16. edycja Karnavauli odbędzie się 18 stycznia 2020 r.

 

Bal organizowany jest co roku w czasie karnawału na największej auli krużgankowej w Polsce, która mieści się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Tej nocy spotyka się w niej środowisko studenckie, akademickie i biznesowe. Mamy zaszczyt gościć władze uczelni, firmy, ale przede wszystkim studentów, nie tylko Politechniki Warszawskiej, ale także zaprzyjaźnionych uczelni współpracujących.

Karnavauli rokrocznie zachwyca swoim rozmachem i elegancją. Wydarzenie to uświetniają niesamowite atrakcje, wspaniała okiestra grająca muzykę na żywo, profesjonalne oświetlenie, a także unikalny motyw balu przejawiający się w dekoracjach auli. 

 

Tegoroczny motyw to...

 Łączy on w sobie elementy zaczarowanego lasu, dzięki któremu goście będą mogli przenieść się w zaczarowaną krainę,  a także bajek i baśni.


 

Sprzedaż biletów

Więcej informacji wkrótce!

A jak wyglądały poprzednie edycje?

 

Stowarzyszenie Studentów BEST – Board of European Students of Technology jest organizacją międzynarodową działającą na uczelniach technicznych w całej Europie. 

Ul. Pl. Politechniki 1, pok. 142

00-661 Warszawa, Polska

(48 22) 234 50 22
BEST@BEST.warszawa.pl