Kontakt

Koordynator
Oliwia Tarchalska
oliwia.tarchalska@BEST.warszawa.pl
Kontakt z firmami
Maksymilian Palka
maksymilian.pala@BEST.warszawa.pl
Kontakt z mediami
Katarzyna Wasilczuk
katarzyna.wasilczuk@BEST.warszawa.pl
Grafiki
Magdalena Kawecka
magdalena.kawecka@BEST.warszawa.pl
Logistyk
Wojciech Czuba
wojciech.czuba@BEST.warszawa.pl
IT
Jakub Bielawski
jakub.bielawski@BEST.warszawa.pl
Opiekun projektu
Eliza Wójcik
eliza.wojcik@BEST.warszawa.pl
Zasoby ludzkie
Ewa Jusczyńska
ewa.jusczynska@BEST.warszawa.pl
Kontakt z uczelniami
Marcin Wiśniewski
marcin.wisniewski@BEST.warszawa.pl
Kontakt z uczelniami
Marcin Wiśniewski
marcin.wisniewski@BEST.warszawa.pl
Dekoracje
Agnieszka Rychter
agnieszka.rychter@BEST.warszawa.pl
Młodszy Logistyk
Antoni Majewski
antoni.majewski@BEST.warszawa.pl

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑